• Tarih
  • Tarih
Farklı bir ofiste iade etmek istiyorum

AVPCAR Hakkında

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile Avrupa ülkelerinde, seyahat acentelerinin yerli/yabancı turistlere araç kiralama hizmeti sunmaktayız. 10 yıllık dijital platform üzerinden siz misafirlerimize en uygun fiyat politikaları ile Türkiye’nin güzel şehirlerini araç kiralama hizmeti ile gezme imkanı sunuyoruz. Filomuzdaki araçların 2023 model (1yaş) veya yeni model araçlar ile sizlere 0 km yakın marka/model seçenekleri ile konforlu sürüşler yapmanızı sağlıyoruz.

 

Avrupa’nın en büyük araç filosunu yöneten, memnun müşteri kavramına önem veren, yenilikçi yazlım platformumuz ile hızlı ve ücretsiz öne rezervasyon deneyimi sunuyoruz. Misafirlerimizin memnuniyetini öncelik tanımaktayız. Günlük, Aylık ve Yıllık kiralama modüllerimiz mevcuttur. Erken rezervasyon imkanı ile indirim fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

AVPCAR Hakkında

AvpCar Bilgilendirme

SHUTTLE HİZMETİ NEDİR ?

Shuttle transferde aynı güzergâhta bulunan insanlar toplu taşıma araçlarında taşınır ve evlerine bırakılırlar. Yani uçaktan inip havalimanının çıkışına geldiğinizde “Kadıköy’e giden bu araç mı? Kaçta kalkıyor?” gibi sorular sorduktan sonra binip evinize gittiğiniz araç, shuttle transferi aracıdır. Shuttle transferi, çoklu yolcu taşıma prensibine sahip olduğundan uzun süreli ve yorucudur. Shuttle transferde yolculuk yapmak isteyeceğiniz aracı ve aracın kalkış saatini siz seçemezsiniz. Tabii birlikte yolculuk yapacağınız insanları da.

SHUTTLE HİZMETİ NEDİR ?

İstanbul Duyuru

Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere sunuyoruz. İstanbul’da tarihi çok eskilere dayanan ve zamana meydan okuyan muhteşem tarihi yerlerini gezmek ister misiniz? Kültürü, bozulmamış doğasını, muhteşem manzaralarını ve masmavi boğazlarını koruyan semtleriyle tanışmak için İstanbul sizi bekliyoruz. İstanbul'u gezmek, tarihi atmosferini hissetmek ve doğayı solumak için en iyi çözüm İstanbul'da araba kiralamaktır. İster Avrupa yakasında olun, ister Anadolu yakasında… Havalimanı araç kiralama hizmetlerinden yararlanarak şehri özgürce keşfedebilirsiniz. İstanbul'da araç kiralarken dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden biri trafiktir. Tüm büyük şehirlerin ortak sorunu olan trafik, İstanbul için de büyük sorundur.

İstanbul Duyuru
Footer Logo