Yükleniyor

SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI ARAÇ KİRALAMA & RENT A CAR

 

SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI ARAÇ KİRALAMA & RENT A CAR

Avrupa yakasında büyük bir titizlikle vasıta kiralama icra eden AVP CAR RENTAL elbet Anadolu’nun zamanı atmosferine eşlik etmek isteyenleri unutmadı. Sabiha Gökçen Havalimanı’na indiğiniz andan itibaren AVP CAR RENTAL’un size en müsait vasıta modelini tercih edebilirsiniz. Bu biçimde İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan ulaşımınız kolaylaşacak ve seyahatinizi en iyi seviyeye çıkarabilirsiniz. AVP CAR RENTAL, her bütçeye müsait vasıta çeşitliliği sunmaya dikkat ederek hizmet vermektedir.

 

İSTANBUL HAVALİMANI VE SABİHA GÖKÇEN İÇ HATLAR ARAÇ KİRALAMA AVP CAR RENTAL hem İstanbul Havalimanı’nda aynı zamanda Sabiha Gökçen Havalimanı’nda iç hatlardan gelen vatandaşlarımızı düşünerek hizmet vermektedir. İç hatlar bölümünde AVP CAR RENTAL’tan güvenilir bir vasıta kiralama yapabilir ve gezi rotanızı arzu ettiğiniz şeklinde çizebilirsiniz.

İSTANBUL HAVALİMANI VE SABİHA GÖKÇEN DIŞ HATLAR ARAÇ KİRALAMA

Dünyanın en büyük havalimanlarından kabul edilen İstanbul Havalimanında ve ondan geri kalmayan Sabiha Gökçen Havalimanında fazlaca yoğun bir biçimde dış hat uçuşları gerçekleşmektedir. Dış hatlara ayak bastığınız anda uyruğunuz ayrım etmeden AVP CAR RENTAL yardımıyla vasıta kiralama yapabilirsiniz. İSTANBUL’DA ARAÇ KİRALAMA NASIL YAPILIR? İstanbul’da vasıta kiralamak için en önce rent a car vasıta kiralama firmasına karar vermeniz başlangıç için en yani olacaktır. Havalimanında kiralama yapabildiğiniz şirketler devamlı daha güvenilirdir. Firmayı bulduktan sonrasında şirketin müşteriye olan şartlarını yerine getirmeniz gerekir. Yaş sınırınız var mı, ehliyetinizi kaç senedir kullanıyorsunuz bu şeklinde sorular elbet size yöneltilecektir ve bunlar için muayyen sınırlamalar bulunur. Firmanın vasıta listesini inceleyerek ihtiyaçlarınız dahilinde aracınıza karar verebilirsiniz. Fırsat ve kampanyalardan istifade etmek istiyorsanız karar verdiğiniz şirketin sitesini devamlı takipte olmanızda yarar vardır. Aracınızı firmanızla konuştuğunuz lokasyondan teslim alabilir, rezervasyon için avans yapabilirsiniz.

 

İSTANBUL’DA ARAÇ KİRALARKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER

Şimdi sizlere vasıta kiralarken aklınızda bulunması ihtiyaç duyulan ipuçlarını anlatarak tecrübeyle durağan birtakım önerilerde bulunacağız; Araçta kaç şahıs olacağınızı evvel belirlerseniz ne tür bir vasıta kiralamanız gerektiği de netleşecektir. Havalimanlarından vasıta kiralamanız hem lokasyon yakınlığı açısından aynı zamanda güvenilirlik açısından sizin için avantajlı olacaktır. Erken rezervasyon fırsatları ile tatilinizi fazlaca müsait fiyata geçirebilirsiniz. Sözleşmenizi dikkatli bir biçimde gözden geçirerek kiralama yapın. Kiraladığınız aracın hasar tespitini evvel inceleyerek muhtemel bir durumda daha bilinçli olabilirsiniz.

 

 İSTANBUL’DA ARAÇ KİRALAMA FİYATLARI

 İstanbul’da vasıta kiralama tutarları birtakım değişkenlere bağlı olarak belirlenmektedir. Buradaki ilk değişken hangi aracı kiraladığınız olacaktır. Aracınızın daha ekonomik bir vasıta mı yoksa lüks bir vasıta mı olduğu fiyatı fazlaca etkileyecektir. Aynı zamanda aracın kaç benlik olduğu da bu etkenlerden biridir. İkinci en büyük müessir ise, aracı nereden kiraladığınız olacaktır. Araç kiralama tutarları, bir çok değişkene bağlı olarak günlük yada aylık hesaplamalarla da fiyatlandırılabilir. İstanbul’da vasıta kiralama tutarları hakkındaki daha ayrıntılı malumat almak dilerseniz https://www.avpcarrental.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 İSTANBUL’DA ARAÇ KİRALAMA ŞARTLARI NELERDİR?

İstanbul’da vasıta kiralamanın genel şartları vardır. Bu şartları yerine getiremeyen şahıslar vasıta kiralama yapamayacaktır. İstanbul için vasıta kiralama şartlarını aşağıdaki maddelerde inceleyebilirsiniz; İstanbul’da ekonomik bir vasıta kiralamanız için yaşınızın minimum 21 olması gerekmektedir, bu yaş şartı orta ve üst derslik araçlar için 25 iken lüks araçlar için 28 olarak belirlenmiştir. Araç kiralama süresi minimum 1 gün olarak belirlenmiştir, saatlik vasıta kiralama yoktur. Araç kiralayan bireyin minimum 2 senelik ehliyeti olması gerekir. Lüks araçlar için yeterlik süresi en az 3 senedir. Kiraladığınız aracın modeline bağlı olarak muhtemel durumlar dahilinde bir koruma için depozito alınmalıdır. Kiraladığınız vasıta ile yurt dışı seyahatinde bulunmanız imkansızdır. Araçlar ancak yurt içi için kiralanır.

 İSTANBUL’DA KİRALANACAK EKONOMİK ARAÇLAR

 Ekonomik araçlar, gezi bütçenizi aşmamanız açısından, aile gezilerinde yada iki benlik gezilerde fazlaca tercih edilmektedir. AVP CAR RENTAL kiralamaya sunmuş olduğu ekonomik araçlar mevzusunda fazlaca geniş bir yelpazeye sahiptir. Renault Symbol Diesel Manuel, 5 yolcu kapasitesiyle İstanbul’da en oldukca kiralanan ve müşterilerimizin memnun kalmış olduğu araçlardan biridir.

İSTANBUL’DA KİRALANACAK LÜKS ARAÇLAR

 Lüks araçlar, ticaretin büyük miktarda patlama yapmış olduğu İstanbul’a gelen iş adamları tarafınca bilhassa iş seyahatleri için fazlaca kiralanmaktadır. Havaalanından indiğiniz andan itibaren anahtarınızı teslim alabileceğiniz lüks aracınızla büyük toplantılarınıza katılabilirsiniz. İstanbul içinde en oldukca kiralanan lüks araçlarımızdan biri de Mercedes C Serisi Diesel Automatic aracıdır. Bu vasıta lüks ve zarafetin yanında sizlere konfor da vadetmektedir. İSTANBUL’DA BENZİN FİYATLARI NEDİR? İstanbul’da mart ayı itibariyle aktüel yakıt tutarları Anadolu ve Avrupa yakasına gore değişim göstermektedir. Avrupa yakasında TL/Litre bazında kurşunsuz benzin 7,07 TL iken motorin fiyatı ise 6,44 olarak belirlenmiştir. Anadolu yakasında ise yeniden TL/Litre bazında kurşunsuz benzin 7,08 motorin fiyatı da 6,45’tir. Arnavutköy ve Bağcılar semtlerinde yakıt tutarları genel hatlarıyla daha uygundur.

 ARAÇ KİRALANDIKTAN SONRA NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Araç kiralarken dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan unsurlar güvenliğiniz açısından ne kadar önemliyse aracı kiraladıktan sonrasında dikkat etmeniz gerekenler de bir o denli önemlidir. AVP CAR RENTAL olarak bu konudaki tavsiyelerimizi aşağıdaki maddelerde inceleyebilirsiniz; Araç kullanacağınız vakit alkol kullanmamaya dikkat etmelisiniz. Olası bir kaza niteliğinde kiraladığınız aracın kasko şartları geçersiz olacaktır. Trafik kuralları can güvenliğiniz için oldukca önemlidir, trafik kurallarına müsait hareket etmediğiniz zamanlarda başınıza gelebilecek maddi, tinsel negatif durumlardan şirket görevli değildir. Aracınız yük kaldırmaya elverişli bir vasıta değilse araca alabildiğinden fazla yükleme oluşturmaya çalışmanız, güvenliğiniz açısından ve vasıta kullanması açısından sakıncalı olacaktır. Olası kaza durumlarında aracınızın kiralık bulunduğunu unutmamalı ve karşılıklı antak kalma yapmak yerine polise mazbata tutturmanız daha sıhhatli olacaktır. Araç çalınma şeklinde durumlarda şirketler sizden anahtar ve ruhsat isteyecektir. Bu şeklinde durumlara davranışlarında ölçülü yaklaşmak için lütfen aracınızı park ettiğiniz vakit anahtarı ve ruhsatı yanınıza almayı unutmayınız. Aracı teslim etme sürecine geldiğinizde kesinlikle teslim raporu almayı dikkatsizlik etmeyiniz.

İSTANBUL’DA RENT A CAR HİZMETİ İÇİN NEDEN AVP CAR RENTAL’U TERCİH ETMENİZ GEREKİR? İstanbul, fazlaca kalabalık bir lokasyon olduğu için vasıta kiralama yapabileceğiniz çok fazla firma bulunmaktadır. AVP CAR RENTAL’u bu şirketlerden ayıran en mühim hususiyet vasıta çeşitliliğine gore ihtiyacınız olan şeyleri belirleyip en müsait fiyatlandırma politikalarını izlemesidir. AVP CAR RENTAL’u ancak rent a car için değil, havalimanı transferleri için de tercih edebilirsiniz. Bu mevzuda gözde firmalarından biri olmamızda elbet müşterilerimizin memnuniyeti bir numaraları sebeptir. Sizler de AVP CAR RENTAL’tan güvenilir bir biçimde vasıta kiralama yapabilir, İstanbul seyahatinize renk katabilirsiniz. Rezervasyon seçenekleri için 7/24 davet merkezimizden bizlere ulaşabilir yada web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Related Posts

Comments (0 Comments)

Leave a Reply

Comment error
Comment saved