7/24 Destek    Whatsapp +90 850 305 5159

Hakkımızda

2010 Yılından itibaren araç kiralama sektöründe faaliyet gösteren firmamız, genç araç filosu ile hizmet vermektedir.

Müşteri odaklı bir çözüm ortağı olabilme anlayışı ve üst düzey hizmet kalitesiyle araç kiralama sektöründe fark yaratıyoruz.

Her geçen gün artan araç sayımız ve tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize üstün hizmet vermekteyiz.

Kiralama Koşulları

Sürücü belgesi Ve Yaş Sınırlaması

Araç Kiralamak için 21 yaşını doldurmuş olmanız ve en az 2 yıllık B grubu ehliyet sahibi olmanız gerekmektedir. 21 yaşını doldurmuş olmak koşulu sabit kalmak kaydı ve ehliyet süresi koşuluna uyularak orta ve üst sınıf araçlar için de genç sürücü ücreti alınarak araç kiralanabilmektedir.

Genç Sürücü Ücreti uygulamasını kullanabilmek için aşağıda ve tabloda yer alan koşulların sağlanması gerekmektedir.

Ekonomik ( A,B,N,F ) grupta bulunan araçları kiralayabilmek için en az 21 yaşında ve 2 yıl ehliyet sahibi olunması gerekmektedir. 19-21 yaş aralığında ve 2 yıl ehliyet sahibi olan kişiler Genç Sürücü ücreti ödeyerek ekonomik gruptan araç kiralayabilmektedir.

Orta (D,G,H,O,M ) grupta bulunan araçları kiralayabilmek için en az 25 yaşında ve 3 yıl ehliyet sahibi olunması gerekmektedir. 21-25 yaş aralığında ve 3 yıl ehliyet sahibi olan kişiler Genç Sürücü ücreti ödeyerek orta grubundan araç kiralayabilirler.

Üst ( J,C,E,K,L,P,I) grupta bulunan araçları kiralayabilmek için en az 27 yaşında ve 5 yıl ehliyet sahibi olunması gerekmektedir. 23-25 yaş aralığında ve 5 yıl ehliyet sahibi olan kişiler Genç Sürücü ücreti ödeyerek üst gruptan araç kiralayabilirler.

Genç Sürücü uygulanabilir yaş aralığı Genç Sürücü uygulanabilir ehliyet sınırı

EKONOMIK 19-21 Yaş Arası Min. 2 Yıl
ORTA 21-25 Yaş Arası Min. 3 Yıl
ÜST 23-25 Yaş Arası Min. 5 Yıl